Yukarı Çık

İnşaat-Taahhüt > Hizmetlerimiz

Hafriyat İşleri

Şirketimiz kuruluş yıllarından itibaren sorumlusu olduğu her inşaat çalışmasının hafriyat işlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmiştir.Her yeni çalışmada farklı sorunlarla mücadele etmek zorunda kalan şirketimiz bu sayede yeterli deneyim, tecrübe ve teknik bilgi yönünden oldukça zengindir.

Firmamızın bizzat içinde bulunduğu hafriyat işlerinin yapılmasında, yanbina devrilmeleri, yan binanın temellerine verilebilecek zararlar, yol çökmeleri, alt yapı tesisatlarına verilebilecek zararlar için gerekli önlemler alınarak bir plan dahilinde ve gerekiyorsa da iksa, kuyu temel, yatay ve düşey fore kazıklarla oluşturulan betonarme perdelerle bir havuz içinde hafriyat işlemlerini gerçekleştirmiştir.

Fore Kazık Uygulamaları

Müteahhitliğini yaptığımız inşaat işlerinin fore kazık uygulamalarını Gimpa inşaat olarak gerekli özveri ve sorumlulukla gerçekleştirdik. Bu konuda edindiğimiz tecrübe, yapacağımız yeni projelerin uygulamalarında kendimize güvenme haklılığını bize vermektedir.

Firmamızın tecrübe süzgecinden geçen fore kazık uygulamalarında, sağlam zemine sahip olmayan bölgelerde yapı yüklerini sağlam zemine ulaştırmak için zemin istenilen kota kadar istenilen çapta açılır. Gerekli donatılandırma işlemlerinin ardından beton dökülerek imalat tamamlanır. Şantiyelerimizde kullanılan makinaların zor zemin şartlarında (göçen - sıkışan zemin, zor açılan kuyular) çalışabilecek yeterlikte olmasına dikkat edilmektedir.

Dış cephe uygulamaları

Dış cephe uygulamaları, sadece yalıtım açısından değil, görsellik açısından da fark yaratmaktadır. Isı yalıtım tekniğinin kullanım alanına baktığımızda ilk kullanım sebebinin enerjiden tasarruf etme olduğunu görmekteyiz. Bunun yanında yapılan uygulamalarla görsel açıdan daha cazibeli binalar meydana gelmektedir.

Gimpa İnşaat olarak bizler,her proje için uygun tasarımlar oluşturarak,üç boyutlu görüntülerle müşterilerimizi  bilgilendirir,yapılacak uygulamanın simulasyonlarını önceden görmelerini sağlarız.Yaptığımız işlerin kalitesinin zarar görmemesi için uygulamalarımızda kullandığımız malzemelerin kalitesine oldukça dikkat etmekteyiz.Eğer siz de enerji tasarrufunun yanı sıra görsel açıdan eşsiz yapılarda yaşamınızı sürdürmek isterseniz Gimpa İnşaat olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten buyuk mutluluk duyarız.

Mimari-Statik Proje Uygulamaları

Sağlıklı yasam alanları ve kullanışlı yapılar, uzman ellerin dokunuşuyla hayata kavuşmaktadır.  Günümüze kadar  irili ufaklı onlarca farklı projenin mimari ve statik tasarımlarını hazırlayan Gimpa İnşaat,  sektörün bu alanında oldukça güçlü bir tecrübeye sahiptir.  Yaptığımız islerin her aşamasındaki resmi yükümlülükleri müşterilerimizle paylaşıp gerekli adımların atılmasını sağlamaktayız. Yapılacak yapının kullanım amacına göre en ince ayrıntısına kadar irdelenmiş mimari projelerini hazırlayıp, statik hesaplarıyla yapıma uygun hale getirmekteyiz.

Tasarımlarımıza ve hem cebinizi hemde yüzünüzü güldürecek mühendislik yaklaşımlarımıza güvenmekteyiz. Yenilemek istediğiniz eski yapılarınız varsa, yatırım yapmak amacıyla arsalarınızı değerlendirmek istiyorsanız, isinizi büyütmek için yeni bir is merkezine  ihtiyaç duyuyorsanız; ve bunlar için profesyonel yaklaşımlara ihtiyacınız varsa, buyurun gelin çaylarımızı yudumlarken hayallerinizi gerçek çizgilerle bulusturalım.

Anahtar Teslim Konut İnşaatı

1994 yılından bu güne konusunda uzman olan ekibimizle birlikte hizmet veren firmamız anahtar teslim daire ofis işletme ve her türlü mekan imalatı yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ücretsiz keşif çalışması yapmakta ve gerekli görsel materyalleri  sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Fiyat konusunda anlaşıldığı taktirde detaylı bir iş akdi hazırlanarak işin başlangıç ve bitiş tarihi belirlenmektedir. İşin olası bir gecikmeye uğraması durumunda, yapılan sözleşme çerçevesinde, ceza-i müeyyide uygulanılarak müşteriye bedeli iade edilir. Tüm unsurlarıyla işimize hakim ve her işimizde başarılı bir profil bırakmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Endüstriyel İnşaat Uygulamaları

Endüstriyel tasarımlar ve uygulama çalışmalari inşaat sektörü için farklı deneyimler gerektirmektedir. Gimpa İnşaat, sorumlusu olduğu endüstriyel projelerde edindiği tecrübelerle, sizlere doğru yaklaşımların yolunu gösterecektir. Gimpa İnşaat olarak biz, ciddi isler yapıyoruz ve yaptığımız her isi fazlasıyla ciddiye alıyoruz.