Yukarı Çık

Kurumsal

Gimpa inşaat, inşaat malzemeleri satışı ve proje – taahhüt konusunda hizmet vermek amacıyla 1994 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma prensibiyle sektöründe sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Geçmişinden edinmiş oldugu bilgi, birikim ve deneyimlerin, günümüz modern inşaat sektöründe hayat bulması amacıyla, altında imzası bulunacak her projeyi profosyonellik ve kalite anlayışından ödün vermeden tamamlamayı kendisine ilke edinmiştir. Başarmış oldukları, irili ufaklı her çalışmasında aynı samimiyeti taşıdığının bir göstergesidir. Özellikle kurulmuş olduğu bölgede yıllarca hizmet vermiş, saygın bir güç haline gelmiş ve yetiştirdiği uzman kadrosuyla var olan gücüne güç katmıştır.

Gimpa inşaat, tecrübesi, birikimi, teknik kadrosu ve yeterli alt yapısı ile bugün, mimari proje tasarımı, statik proje, anahtar teslim inşaat, konut, endüstriyel tesisler, hastane, okul vb yapıların taahhütleri alanında çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Bunların yanında her türlü kaba ve ince insaat malzemesi satışını da geniş çerçevede sürdürmektedir.